Kontakta oss

Arsenalen
64591 Strängnäs
Tel: 0152-12144

Mail info@arsenalen.se

Stefan Karlsson, Museichef.
stefan.karlsson@arsenalen.se

Isabella Hedenstrand Nastri, operativ chef och marknadsföring.
isabella.nastri@arsenalen.se

Fredrik Bodin, tekniker.
fredrik.bodin@arsenalen.se

Ida Malm, sociala medier.
ida.malm@arsenalen.se

Caroline Wahlgren, konferens och bokning.
caroline.wahlgren@arsenalen.se

November Lindstrand, museivärd.
november.lindstrand@arsenalen.se

Katarina Lindh, museivärd.
katarina.lindh@arsenalen.se

Kontakta oss

Namn*
Förening/företag
Telefonnummer
Epostadress*

* Obligatoriska fält


Ärende*
Meddelande*

Skickar formulär...

Tackar!

Nu är det skickat. Vi återkommer så fort som möjligt!